TAN GROUP

Tan Tekstil 1995 yılında kumaş üretimine başlamış olup, şirketimiz İplik Boya, Havlu ve Örme Kumaş Boyama, Dijital Baskı, Dokuma ve Açık En Boya ve Terbiye bölümleri ile tam entegre bir tesis haline gelmiştir. Kumaş üretimine dair İplik Boyama – Dokuma – Dijital Baskı ve Terbiye işlemlerinin tamamı tesisimiz içerisinde özenle ve titizlikle yapılmaktadır. İşletmemiz 75000 metre kare kapalı alana sahip olup, toplam 750 kalifiye çalışan, yüksek teknoloji makine parkuru ile üretimin her aşamasında kalite ve müşteri memnuniyeti esasıyla çalışmaktadır. Pamuklu ve pamuk karışımlı gömleklik kumaş üretiminde Türkiye ve dünyanın önde gelen üreticilerinden olup aylık 800.000 metre gömleklik kumaş üretimimiz bulunmaktadır.
Tan Tekstil olarak kurulduğumuz günden bugüne kadar dünyanın en önemli markalarına kaliteli ve sistemli bir şekilde servis vermeye devam ediyoruz. Avrupa, Amerika ve Uzakdoğu başta olmak üzere dünyanın her noktasına ihracat yapıyor ve yurt içindeki müşterilerimize de kaliteli ve hızlı bir şekilde servis veriyoruz.
Üretimin her aşamasında çevre bilincine, sürdürülebilir enerji kaynaklarının ve yenilenebilir materyallerin kullanımına özen göstermekteyiz. Gelişen ve yenilenen dünya şartları ile müşterilerimizin alışkanlıkları ve gereksinimleri de değişmekte olup yenilikçi anlayışımız ve tecrübemiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermeye devam edeceğiz. Tan Tekstil olarak tüm bu gelişmeleri ve yenilikleri göz önünde bulundurarak yılda 2 kez koleksiyon hazırlamakta ve dünyanın en büyük tekstil fuarlarında sunumunu gerçekleştirmekteyiz.

 

PAZARLAR

Ulusal ve Uluslararası bağlamda çalışmak, başarımızın temel bileşenlerinden biridir. Avrupa başta olmak üzere Amerika'dan Asya'ya kadar birçok pazarda uzmanlaşmış satış ekibimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını gözeterek ‘Önce Müşteri Memnuniyeti ve Kaliteli & Hızlı Servis’ anlayışı ile hizmet vermekteyiz.

 


SERTİFİKALAR

Üretimimizin her aşamasında uluslararası standartları gözeterek çevreye ve doğaya duyarlı, insan sağlığına uygun olarak üretim yapmaktayız. Bu kapsamda sahip olduğumuz sertifikalar aşağıdaki gibidir.
ISO 9001:2015
Oeko-Tex Standard 100
Oeko-Tex STeP Standard
GRS – Global Recycled Standard
RCS – Recycled Claim Standard
GOTS – GLOBAL ORGANIC TEXTILE STANDARD
OCS – ORGANIC CONTENT STANDARD
BCI - BETTER COTTON INITIATIVE
HIGG INDEX

E-BÜLTEN LİSTEMİZE KAYIT OLUN

BİZE ULAŞIN

TAN Tekstil San. Tic. A.Ş.

Organize Sanayi Bölgesi, 1. Kısım, Bayram Şit Caddesi 20330 Denizli / Turkey

Telefon Numarası :

+90 258 269 19 31

Email Adresimiz :

info@tangroup.com.tr